گجت پوشیدنی

Xiaomi به غیر از ساخته اسمارت فون‌های نیرومند و زیبا، به ساخته دیوایس‌های دیگر هم مشغول است. در این بین بایستی به دستبند هوشمند این کمپانی، Xiaomi Mi Band هم اشاره کرد که فروش خیلی عالی را در بازار به دست آورده است. نوین‌ترین دستبند هوشمند این کمپانی، 4 Xiaomi Mi Band امکانات بسیاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. به نظر می‌آید این کمپانی تصمیم دارد مثل Huawei فعالیت افزون‌تری در عرصه‌ی اسمارت واچ‌ها داشته باشد. اکنون این کمپانی چندینساعت هوشمند راهی بازار کرده که به عنوان نمونه می‌شود به Amazfit GTR با سایز 42 میلی‌متر اشاره کرد که با همکاری کمپانی Huami ارتقاء یافته است. اکنون برطبق اطلاعات نوین، این کمپانی تصمیم دارد اسمارت واچ اختصاصی خود با اسم Mi Watch را تولید نماید. این دستاورد نخستین ساعت هوشمند از خانواده Mi به حساب می‌آید.

شیائومی

رپرتاژ جدید

برطبق رپرتاژ نوینی که بر اساس نسخه 2.28 نرم افزار گوگل Wear OS در اختیار رسانه‌ها جای گرفته است، کد آن به ارتقاء اسمارت واچ Mi Watch اشاره دارد. در کدهای این نرم افزار ناظر حضور جمله «xiaomi_companion_name» و آرایه «Mi Wear» هستیم. توقع داریم نرم افزار Mi Wear جهت متصل شدن اسمارت واچ Xiaomi به اسمارت فون‌ها مورد بهره قرار بگیرد. اکنون این کمپانی از نرم افزار Mi Fit جهت کل دیوایس‌های ردیابی سلامت و Mi Health خود بهره می‌برد. دیوایس‌های تولیدکننده اسمارت واچ‌ها از یک نرم افزار مخصوص جهت متصل شدن محصولات به اسمارت فون‌ها بهره می‌برند که به عنوان نمونه می‌شود به Wear Huawei اشاره کرد.

در آخر

با در نظر گرفتن کلمه Mi Wear، توقع داریم Xiaomi در حال ارتقاء اسمارت واچ ویژه‌ی خود با اسم Mi Watch باشد. این گجت به سیستم عامل Wear OS گوگل تجهیز می‌شود. اکنون اطلاعات بیشتری از این دیوایس در اختیار رسانه‌ها جای نگرفته است، توقع داریم در ماه‌های آتی ناظر منتشر شدن رپرتاژها و شایعه‌های بسیاری از Mi Watch Xiaomi باشیم.

جهت مشاهده گجت‌های پوشیدنی شیائومی اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>