دستاورد جدید کمپانی Apple

همان طور که اطلاع دارید طراحی اسمارت فون در حال تغییر است و روز به روز این تحولات بیشتر می شود. بر طبق نوین ترین رپرتاژ به اشتراک گذاشته شده، کمپانی Apple در سال ۲۰۲۱ سیستم Face ID را از همه‌ی iphoneها حذف می‌کند و در عوض به استفاده از سنسور اثر انگشت تمام صفحه روی می‌آورد.

سامسونگ

اظهارات Ming Chi Kuo

همان گونه که به احتمال بسیار اطلاع دارید، بریدگی پنل نمایش iphoneهای سال آینده تا اندازه بسیاری متشابه ورژن پیشین است و این طور که پیداست این کمپانی قصد دارد جهت iphoneهای ۲۰۲۰ تحولات کمی بر این خصوصیت اعمال کند. به رپرتاژ تحلیلگر معروف دستاوردهای این کمپانی، Ming Chi Kuo، این کمپانی برای یک یا چند iphone ۲۰۲۰ قصد دارد سایز بریدگی پنل نمایش را کم کند دهد.

در همین حال، اصلی ترین تحول در سال ۲۰۲۱ عملی می‌گردد. یکی دیگر از تحلیلگران دستاوردهای کمپانی Apple اظهار کرده که شرکای تجاری این کمپانی سرگرم توسعه فناوری حسگر اثر انگشت تمام صفحه هستند و هر سه مدل آیفون در سال ۲۰۲۱ به جای سیستم Face ID همراه با حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر روانه‌ی بازار می‌شوند. همین طور احتمالا در سال ۲۰۲۰ ورژن حاوی Touch ID توسعه یافته ارائه شود.

کلام آخر

این نخستین سری نیست که رپرتاژی در ارتباط با تولید iphone مبنی بر سنسور اثر انگشت زیر پنل نمایش به اشتراک گذاشته می‌ شود ولی شایعه ذکر شده مرتبط به iphone مخصوص کشور چین است. هم اکنون، Apple دائماً تاکید می‌ کند که سیستم Face ID خیلی عالی‌تر از سنسور اثر انگشت است و در صورت عملی شدن این تحول، این کمپانی سری دیگر بایستی کاربران را قانع کند که سنسور اثر انگشت زیر پنل نمایش از همه‌ی موارد موجود کیفیت و قابلیت های افزون تری دارد.

جهت مشاهده محصولات اپل اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>