ویدئوهای فاش شده از اسمارت فون‌های جدید Google (بخش دوم)

نرم افزار ضبط صدا

نوین ترین عضو سری Google Pixel خصوصیت نوینی دارای نرم افزار از پیش‌ نصب‌ شده‌ای جهت ضبط صدا است که Pixelهای پیشین از آن محروم بودند؛ چه بسا همچنان معلوم نیست که این نرم افزار به غیر از صداهای بیرونی (همانند صدای کاربران) قادر است صدای محتوای در‌ حال‌ نمایش در پنل نمایش را هم ضبط نماید یا نه؛ چه بسا با اطمینان می‌شود بیان کرد که این مسئله هم در آینده نه چندان دور معلوم می‌شود!

برنامه Camera

در این videoها برنامه دوربین Google Pixel 4 هم نمایش‌ داده شده و در آن‌ها ناظر رابط‌ کاربری آپدیت شده‌ی و خصوصیات نوین Night mode هستیم که نشان‌ می‌دهند کارکرد این حالت در مقایسه با قبل مطلوب‌تر شده است. ضمناً در این videoهای پر سر و صدا نمونه عکس‌های ثبت شده دوربین Google Pixel 4 XL را هم ملاحظه می‌کنیم.

گوگل

نرم افزار دیگر

در Google Pixel 4 نرم افزار از پیش‌ نصب‌ شده‌ی دیگری به اسم Pixel Themes وجود دارد که تعدادی Theme را جهت شخصی‌ سازی اسمارت فون در اختیار کاربران جای می‌دهد. نرم افزار Ambient EQ یکی دیگر از این نرم افزارها است که رنگ‌های پنل نمایش را بر اساس با وضعیت محیطی عوض می‌کند.

یک نرم افزار تشخیص‌ دهنده‌ی سخت‌افزار وجود پنل نمایش ۶.۲۳ اینچی با کیفیت تصویر ۳۰۴۰ در ۱۴۴۰ در Google Pixel 4 XL را تصدیق می‌کند. دوربین اصلی دوگانه‌ی این اسمارت فون از سنسور دوازده مگاپیکسلیSony IMX363 با دریچه‌ی دیافراگم f/1.7 و یک سنسور telephoto با سنسور شانزده مگاپیکسلی Sony IMX481 تشکیل شده است.

دیگر مشخصات

بر اساس شایعات اولیه در ارتباط با اسمارت فون‌های نوین Google، به نظر می‌آید این اسمارت فون با رم شش گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی صد و بیست و هشت گیگابایتی ارائه خواهد شد.

در این videoها به خصوصیت اصلی ژست‌های هوایی کنترل اسمارت فون که به احتمال زیاد به وسیله‌ی Soli، رادار تشخیص‌ دهنده‌ی حرکت Google، ایجاد می‌شود، اشاره‌ نشده است و می‌توانیم خرسند باشیم که رویداد پرده‌برداری از Google Pixel 4 دستکم یک سورپرایز برای هواداران خود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.