آنباکس Xiaomi Mi Mix Alpha

پرچمدار نوین شیائومی

قبل از فرارسیدن زمان ارائه رسمی Xiaomi Mi Mix Alpha، ویدئویی به شکل رسمی آنباکس آن به‌ اشتراک گذاشته شد. اسمارت فون Xiaomi Mi Mix Alpha، اسمارت فونی از جنس پنل نمایش است که بسیار جذاب و شگفت انگیز است به قدری که توجه همگان را به خود جلب کرده است. پنل نمایش استفاده شده در این اسمارت فون به‌ صورت کامل به دور اسمارت فون خم شده و در پنل عقبی به ماژول دوربین رسیده است. همان طور که اطلاع دارید این اسمارت فون دارای دوربین صد و هشت مگاپیکسلی است.  پرچم‌دار نوین این کمپانی چینی از نسبت پنل نمایش به بدنه‌ی ۱۸۰.۶ درصدی استفاده می‌کند. این اسمارت فون جذاب و خیره‌کننده چند روز قبل معرفی شد و توقع داریم در ماه December (مصادف با اواخر آذر یا ابتدای دی‌ ماه) ناظر ارائه‌ی آن به بازار باشیم. با ما همراه باشید تا نگاهی بیاندازیم به آنباکس این اسمارت فون نوین و بی‌همتای شیائومی.

شیائومی

آنباکس این اسمارت فون خیره‌کننده

در صورتی که هواداران اسمارت فون Xiaomi Mi Mix Alpha منتظر عرضه‌ی اسمارت فون مدنظر در در فاصله‌ی زمانی ذکر شده بودند، فیلم رسمی از آنباکس پرچم‌دار نوین کمپانی چینی به‌ اشتراک گذاشته شد.

متعلقات این اسمارت فون زیبا

داخل باکس سیاه رنگ لوکس Xiaomi Mi Mix Alpha به غیر از اسمارت فون نوین و خیره کننده، شارژر سریع و کابل آن و دانگل USB-C به جک صوتی ۳.۵ میلی‌ متری به همراه کیس محافظ ویژه‌ی اسمارت فون ذویت می‌شود. دیزاین اسمارت فون نوین چینی‌ها همانند کیف‌ پول است. البته بایستی ذکر شود این اسمارت فون یک طرح مفهومی است و هنوز به تولید انبوه نرسیده است و در حال حاضر به صورت محدود تولید می‌شود.

خانه موبایل را دنبال کنید تا از اخبار روز دنیای فناوری ازلاع پیدا کنید. با خانه موبایل همیشه اولین باشید.

جهت مشاهده محصولات شیائومی و اطلاع از قیمت‌های این دیوایس‌های جذاب اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.