تاریخ پرده‌برداری از اسمارت فون‌های نوین گوگل اعلام شد

اخبار اخیر

تا امروز اخبار بسیاری در ارتباط با اسمارت فون‌های نوین کمپانی گوگل منتشر شده است اکنون تاریخ رونمایی از این اسمارت فون‌ها اعلام شده است. شب قبل کمپانی google دعوتنامه مرتبط به رویداد ارائه اسمارت فون pixel ۴ را جهت رسانه‌ها فرستاد که براساس آن، اسمارت فون‌های سری pixel ۴ در تاریخ پانزدهم October (مصادف با بیست و سوم مهر ماه) به صورت رسمی رونمایی می‌شود.

گوگل

دیگر دستاوردها

در این رویداد، به جزء اسمارت فون‌های Google Pixel 4 و Google Pixel 4 XL، از دیوایس‌های دیگری نظیر Pixelbook ۲ و ورژن نوین speakerهای Google Home پرده‌برداری می‌شود.

این کمپانی در ماه June در یک مبادت شگفت انگیز، عکسی از قاب عقبی اسمارت فون Pixel ۴ را به اشتراک گذاشته است که در این عکس ماژول مربع شکل مرتبط به دوربین توجهات بسیاری را به خود جلب کرد. گوگل همین طور حضور حسگرهای گوناگون مرتبط به سیستم شناسایی چهره را تصدیق کرده و ضمناً بایستی به پشتیبانی از تعامل بدون لمس به دلیل فناوری پروژه Soli نیز اشاره کنیم.

نیاز به گفتن است که در چند هفته قبل، ناظر حجم عظیمی از خبرها و تصویرهای مرتبط به اسمارت فون‌های Google Pixel 4 و Google Pixel 4 XL بوده‌ایم و مثل ورژن پیشین آن‌ها، نکته‌ی ناگفته‌ای در ارتباط با این اسمارت فون‌ها باقی نمانده است.

اظهارات این کمپانی در ارتباط با دیگر دیوایس‌ها

در ارتباط با دیگر دیوایس‌هایی که قرار است در این رویداد ارائه شوند، این کمپانی پیشتر اظهار داشته که سرگرم ارتقاء ورژن نوین لپ‌تاپ Pixelbook است. بایستی یادآور شویم که در سال قبل، تبلت Pixel Slate قادر نبوده مورد توجه بسیاری قرار بگیرد و در آخر این کمپانی تصمیم گرفت که تولید Tabletها را به‌ صورت کلی متوقف کند.

با خانه موبایل همراه باشید تا از اخبار روز دنیای فناوری اطلاع پیدا کنید. با خانه موبایل همراه باشید.

جهت مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.