Samsung Galaxy Note 10

چنانچه دنبال کننده‌ی اخبار مرتبط به Samsung Galaxy Note 10 بوده باشید، شاید اطلاع داشته باشید این اسمارت فون در تاریخ هفدهم مرداد ماه به صورت رسمی ارائه می‌شود. تا امروز اخبار و رپرتاژهای بسیاری در ارتباط با آن به اشتراک گذاشته شده و به همین دلیل از بیشتر جزییات آن اطلاع داریم. اکنون به دلیل منتشر شدن رندری که بیان می‌شود رندر رسمی این موبایل است، با خیال آسوده‌تری قادریم به جزییات طراحی آن اشاره نماییم.

سامسونگ

رنگ‌آمیزی جذاب این اسمارت فون

این رندر از سوی پیج WinFuture به اشتراک گذاشته شده که در این عرصه سابقه‌ی عالی دارد. بر طبق این تصویرها، در جوار رنگ سیاه بایستی انتظار ورژن مبنی بر رنگ‌آمیزی دوگانه آبی-ارغوانی را داشته باشیم که یادآور پیکره Huawei P30 Pro است. همان گونه که در رپرتاژهای مرتبط آمده، در قاب عقبی ناظر قرارگیری دوربین سه‌گانه هستیم و پنل نمایش بسیار کم‌حاشیه و سوراخ پنل نمایش در وسط قسمت بالایی از جمله خصوصیاتی هستند که نظر همه را جلب می‌کنند.

دیگر مشخصات

با در نظر داشتن به فقدان سنسور اثر انگشت در قاب عقبی، Samsung Galaxy Note 10 از سنسور اثر انگشت زیر پنل نمایش استفاده می‌شود و همینطور در قیاس با ورژن پیشین، بایستی به نبود یک دکمه فیزیکی نیز اشاره کنیم. آیا در آخر Samsung به اعتراض‌ها گوش کرده و دکمه Bixby را کنار گذاشته است؟ که این طور که پیداست جواب این پرسش مثبت است. بایستی یادآور شویم که در این رندرها، ناظر دیزاین ورژن استاندار و ورژن Plus هستیم که به جزء تمایز سایز پنل نمایش، بایستی به وجود دوربین ToF در جوار دوربین سه‌گانه ورژن Plus نیز اشاره کنیم. بر طبق رپرتاژهای به اشتراک گذاشته شده، Samsung Galaxy Note 10 مبنی بر پنل نمایش ۶.۳ اینچی است و ورژن Plus از پنل نمایش ۶.۷ اینچی استفاده می‌کند.

جهت مشاهده محصولات سامسونگ اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>