دستاورد نوین

این کمپانی تصمیم دارد سال جاری ورژن سوم ایرپاد را هم ارائه کند که این سری قرار است این headphoneهای جذاب و پرطرفدار، Waterproof باشند. این اخبار را  یکی از تحلیلگران Wedbush است اظهار کرده است.

دو ورژن نخست این دستاورد، بدون گواهی آی پی جهت دوام در مقابل آب و گرد و خاک بودند. ولی به نظر می‌آید که به‌روزرسانی عظیم آتی Airpods، افزودن Waterproof بودن به این headphone پرطرفدار است. زمان ارائه ورژن سوم Airpods هم تعطیلات قبل از سال آتی اعلام شده و از آن جایی که این headphoneها قرار است Waterproof باشند، شاید دیزاین آن‌ها هم عوض شود.

ایرپادز

پیشینه تا به امروز

Mark Gorman نخستین فردی بود که برنامه‌های Apple جهت این وسیله جانبی دیوایس‌های خود را اعلام کرد. او نخستین سری اظهار کرد که Apple تصمیم دارد خصوصیت Hey Siri را به Airpods اضافه کند که این عمل در ماه مارس سال جاری و در ورژن دوم Airpods روی داد. بعد در ماه ژوئن سال گذشته، او نخستین شخصی بود که اظهار کرد Apple سرگرم ارتقاء ورژن نوینی از Airpods است که ضدآب خواهد بود و از خصوصیت Noise Cancelling نیز استفاده خواهد کرد.

همین طور به غیر از از Airpods نوین، شنیده شده این کمپانی تصمیم دارد یک headphone برروی گوش یا Over-Ear نیز ارائه کند که آن headphone هم به Noise Cancelling تجهیز خواهد بود. اظهار شده کیفییت صدای خروجی این headphoneها در حد headphoneهای استودیویی خواهد بود و با برند Apple ارائه می‌شوند.

اظهارات Ming-Chi Kuo

در ماه April نیز Ming-Chi Kuo که یکی از تحلیلگران معتبر در عرصه دستاودهای این کمپانی است هم اظهار کرده بود که امسال دو Airpods نوین در خط تولید خود خواهد داشت که یکی از آن‌ها دیزاین تماماً نوین و چه بسا بهای افزون‌تر خواهد داشت و بهای آن از Airpods ۲ هم افزون‌تر است.

هر دو Airpods نوینی که Ming-Chi Kuo قول ارائه آن را داده، از طراحی داخلی نوینی نیز استفاده می‌کند که هم موجب می‌گردد کیفیت نهایی headphone افزون‌تر شود و هم مخارج تولید برای این کمپانی کم می‎گردد. ولی او به تحول دیزاین بیرونی Airpods نوین حرفی نزده که در این عرصه با مابقی شایعه‌ها، تمایز دارد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>