گوگل پیکسل 4 ایکس ال، اولین اسمارت فون 5G گوگل برای بازار خواهد بود

اسمارت فون گوگل در سایت گیگ بنچ

مانند چند سال گذشته، انتظار می‌رود گوگل از مدل نوین اسمارت فون‌های سری پیکسل خود در ماه اکتبر رونمایی کند. سال گذشته چند ماه پیش از پرده برداری، تصاویر کاملی از اسمارت فون‌های سری پیکسل 3 به بیرون درز پیدا کرد. امسال نیز تفاوتی ندارد و شاهد درز اطلاعات گوناگونی از اسمارت فون‌های خانواده پیکسل 4 به بیرون هستیم. ما اکنون با ابعاد مختلف طراحی اعضای این سری آشنا شده‌ایم و برخی از ویژگی‌های فنی آن‌ها نیز افشا شده است. امروز، شاهد حضور اسمارت فون گوگل پیکسل 4 ایکس ال 5G در سایت امتیازگیری گیک ‌بنچ بودیم.

نتایج بنچمارک اسمارت فون گوگل پیکسل 4 ایکس ال 5G

لیست گیک ‌بنچ نشان می‌دهد اسمارت فون پیکسل 4 ایکس ال با یک رم هشت گیگابایتی همراه است و از شبکه‌ی 5G پشتیبانی می‌کند. نام این دستگاه در این فهرست “Google Pixel 4 XL 5G” عنوان شده، در حالی که چیپست آن sm8150 است که می‌تواند به چیپست Snapdragon 855 یا 855 پلاس اشاره داشته باشد. این اسمارت فون همچنین به مدل نهایی اندروید 10 مجهز است که تعجب برانگیز نیست. اسمارت فون نوین گوگل در آزمایش تک هسته‌ای امتیاز 721 و در حالت چند هسته‌ای امتیاز 2326 را به نام خود ثبت کرده است. این نتایج را می‌توان با اسمارت فون وان پلاس 7 پرو که به چیپست Snapdragon 855 مجهز است، مقایسه کنیم.

گوگل Pixel 4 XL 5G

در پایان

اگر نتایج بالا درست باشد، پیکسل 4 ایکس ال می‌تواند اولین اسمارت فون 5G شرکت گوگل برای بازار باشد. همچنین، این مدل نخستین اسمارت فون پیکسل است که به یک رم هشت گیگابایتی مجهز خواهد بود. ما انتظار داریم گوگل حافظه‌ی داخلی 256 گیگابایتی را برای پرچمدار خود در نظر بگیرد. بر طبق لیست منتشر شده در سایت FCC، خانواده‌ی پیکسل 4 در چهار مدل با شماره‌های G020I ، G020K ، G020K و G020L ارائه خواهد شد.

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.