اولین پرچم‌دار ریلمی با چیپست Snapdragon 855 پلاس ارائه خواهد شد

پرده برداری از پرچمدار نوین

مدیر ارشد بازاریابی Realme، خبر از ارائه‌ی نخستین پرچم‌دار این کمپانی با چیپست Snapdragon 855 پلاس داده که ظاهرا مدل پرو از اسمارت فون ریلمی ایکس ۲ است. هفته‌ی پیش اسمارت فون ریلمی ایکس ۲ با چیپست اسنپدراگون 730G عرضه شد و به نظر می‌رسد مدل پرو این اسمارت فون زودتر از آن چه انتظار می‌رود پرده برداری شود. ژو کی چیس (Xu Qi Chase)، مدیر ارشد بازاریابی Realme، در پیام‌ رسان Weibo نوشته که نخستین پرچم‌دار این کمپانی با اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس به‌ زودی ارائه می‌شود و کد نام آن Super Warrior/Samurai است.

درخواست مصرف کنندگان

مطلب جالب اینکه، مدیر ارشد بازاریابی این کمپانی، این پیغام را با اسمارت فونی به نام «Realme X2 Pro Super Samurai» ارسال کرده که تقریباً نام دیوایس نوین را تائید می‌کند. هنوز معلوم نیست که این کمپانی تصمیم دارد تنها چیپست را به‌روز کند یا تغییرات دیگری نیز در راه هستند. در نظرات زیر پست چیس (مدیر ارشد بازاریابی Realme)، طرفداران خواستار شارژ سریع ۶۵ واتی و حداقل باتری ۴۵۰۰ میلی‌ آمپر ساعتی از کمپانی مادر یعنی Oppo شدند. درخواست دیگر طرفداران، قاب پشتی قرمز رنگ بود. آخرین اسمارت فون این کمپانی که با این رنگ ارائه شد، اسمارت فون ریلمی ۲ بود که مرداد سال قبل عرضه شد؛ یعنی ۱۰ اسمارت فون قبل‌تر.

ریل‌می ایکس ۲ پرو

در آخر

مدیر ارشد بازاریابی این کمپانی تائید کرد که این اسمارت فون «گامی مهم» در رویکرد کمپانی برای پیشی‌ گرفتن در رقابت بوده و همچنین اسمارت فونی است که جوانان را به وجد خواهد آورد. واضح است که این کمپانی قصد ارائه‌ی یک اسمارت فون با چیپست Snapdragon 855 پلاس دارد، اما سؤال بزرگ اینجا است؛ قیمت آن چقدر خواهد بود و ‌‌آیا به‌ اندازه‌ی دیگر اسمارت فون‌های ریلمی در بخش‌های خود مقرون‌ به‌ صرفه خواهد بود یا خیر؟

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.