دستاورد نوین Apple

مثل میلیون‌ها کاربر در کل دنیا، Filip Koroy روز قبل با رجوع کردن به Apple Store اسمارت فون iPhone 11 Pro خریداری کرد و بر عکس میلیون‌ها نفر، وی بارها iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max خود را بلافاصله از ارتفاع‌های گوناگون به زمین انداخت.

آیفون

تست‌های صورت گرفته

در این فیلم ناظر سقوط این 2 ورژن iPhone از ارتفاع‌های گوناگون بر زمین هستیم و این فیلم اظهارات Apple را در ارتباط با مقاومت خیلی بالای پیکر این 2 اسمرت فون ثابت می‌کند. نخست ناظر افتادن اسمارت فون‌های iPhone 11 Pro و iPhone 11 Pro Max از ارتفاع هم‌ سطح کمر هستیم که با وجود چند سری افتادن قاب شیشه‌ای صدمه‌ای ندیده است. سپس این اسمارت فون‌ها را تا هم سطح سر خود بالا می‌برد تا آن‌ها را از این ارتفاع پرتاب کند که با این عمل هم قاب شیشه‌ای هیچ یک از آن‌ها دستخوش آسیبی نشد و تنها پورت سیم‌ کارت یکی از آن‌ها بیرون آمد.

هنگامی که وی به بالای نردبان می‌رود تا ارتفاع افزون‌تری جهت پرتاب را مورد بررسی قرار دهد، یکی از اسمارت فون‌ها از نظر فریم فلزی دستخوش آسیب شد اما قاب شیشه‌ای هنوز عاری از هر آسیبی باقی ماند. در آخر، ناظر شکسته شدن قاب عقبی یکی از این iPhoneها و شکستگی پنل نمایش iPhone دیگر هستیم. او در نهایت امکاناتی مثل Face ID را تست نمود که علری از هر معضلی کار خود را انجام داد و دوربین‌ها نیز به‌ خوبی از پس انجام کارهای خود برآمدند.

کلام آخر

Filip Koroy در آخر ذکر می‌کند: «جهت شکستن قاب شیشه‌ای، بارها و بارها این اسمارت فون‌ها را به زمین پرتاب کردند» و ضمناً از Apple نیز به دلیل تولید چنین پیکر مقاومی تعریف و تمجید کرد. چه بسا وی توصیه می‌کند که همیشه جهت اسمارت فون‌ها از کیس‌های محافظ بهره برده شود. در ادامه می‌توانید این فیلم را ملاحظه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *