اسمارت فون نوین سامسونگ دارای حسگر اثر انگشت قوی‌تری خواهد بود

بهبود اسمارت فون نوین

فناوری حسگر اثر انگشت داخل پنل نمایش فعلا تکمیل نشده است ولی این اسمارت فون قرار است وضعیت آن را چه در عرصه عملکرد و چه ناحیه Scan بهبود ببخشد. سنسور اثر انگشت درون پنل نمایش در حال جایگزین شدن حالت Classic آن است و بر اساس اخبار منتشر شده، اسمارت فون گلکسی اس 11 (Samsung Galaxy S11) از حسگر قوی‌تری بهره خواهد برد.

اختراع نوین

سازندگان اسمارت فون‌ها برای اینکه بتوانند نظر متقاضیان را مدام جلب کنند، هر روز با ابداعات جدیدی پا به میدان می‌گذارند. در چند وقت اخیر، حسگر پشت اسمارت فون جذابیت خود را از دست داد، شاید به این دلیل که استفاده کنندگان باید اسمارت فون خود را حتما در دست می‌گرفتند تا آن را باز کنند. برای حل این مشکل، تولید کنندگان، حسگر اثر انگشت درون پنل نمایش را ارائه کردند. این فناوری هنوز کامل نیست و نبود یک مکان مشخص فیزیکی تعبیه شده و وجود یک ناحیه اسکن نسبتا کوچک، سبب شده که مخاطبان نتوانند اسمارت فون خود را به راحتی باز کنند. کُند بودن این فناوری در باز شدن هم یک مشکل دیگر به شمار می‌آید. بر اساس اخبار منتشر شده، این کمپانی تصمیم دارد این مشکلات را در اسمارت فون گلکسی اس 11 برطرف کرده و یک حسگر با کیفیت‌تر همراه با فضای اسکن بزرگ‌تر را برای آن به کار بگیرد.

Samsung Galaxy S11

تاریخ ارائه اسمارت فون نوین

ناحیه تشخیص اثر انگشت در سری اسمارت فون‌های اس 10 و نوت 10، سی و شش میلی متر مربع (6 در 6) بود. طبق شایعات نوین، اسمارت فون گلکسی اس 11 این ناحیه را به 64 میلی متر مربع (8 در 8) گسترش خواهد داد. این افزایش 2 میلی متری عمودی و افقی قطعا در تجربه مخاطبان از این حسگر تاثیر به سزایی می‌گذارد. اسمارت فون گلکسی اس 11 از اوایل سال آینده میلادی معرفی می‌شود.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.