شراکت Samsung با Google (بخش دوم)

تجربه کاربری نوین

مدیر محصول Android در کمپانی Google می‌گوید:

ما در کنار شرکایمان در حوزه Ecosystem مانند Samsung، فرصت پیدا کردیم تا یک تجربه‌ کاربری کاملا نوین را ارائه کنیم که می‎تواند نوع استفاده ما از تلفن همراه را متحول کند. ما از همکاری نزدیک با تیم سامسونگ و جامعه برنامه‎نویسان اندروید برای تضمین بهترین تجربه کاربری از اپلیکیشن‌ها و خدمات محبوب روی گلکسی فولد، لذت بردیم.

صدها اپلیکیشن برای Galaxy Fold بهینه‎سازی شده که شامل خدمات شرکای اصلی مانند آمازون پرایم ویدیو، App in the Air، فیسبوک، iHeartMedia، مایکروسافت، اسپاتیفای، توییتر، VSCO و غیره می‎شود.

گلکسی فولد

بی‏ای وینستون، مدیر تکنولوژی کمپانی آمازون می‎گوید:

ما از همکاری با Samsung برای ایجاد امکان دسترسی کاربران پرایم ویدیو به برنامه‎های مورد علاقه‌شان روی گلکسی فولد بسیار خوشحالیم. ارائه پرایم ویدیو روی گلکسی فولد روشی جدید برای تجربه سریال‌های آمازون را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

بایرام آناکوف، مدیرعامل کمپانی App in the Air می‎گوید:

کمپانی ما روند مسافرت را ساده و کارآمد می‎کند. مشارکت ما با گلکسی فولد سامسونگ هم نشان دهنده تعهد ما به توسعه تکنولوژی توسط دستگاه‎های نوآور و ارائه خدمات به جامعه نوآوران، انسان‌های خلاق و کارآفرین‎هایی است که در میان مخاطبان ما قرار دارند. همکاری ما با سامسونگ به ایجاد یک اکوسیستم فراگیرتر از خدمات برای کاربران‎مان کمک می‎کند. ما از این مشارکت با برندی در این سطح از اعتبار بسیار خوشحالیم.

معاون فیسبوک

مارک شدروف (معاون توسعه تجارت Facebook) نیز می‎گوید بسیار خرسندیم که شراکت خودمان را با این کمپانی و توسط پشتیبانی از تلاش آنها برای ایجاد یک تجربه کاربری خلاقانه، توسعه می‏‌دهیم. گلکسی فولد نوین این کمپانی پتانسیل آغاز عصری نوین در عرصه طراحی را دارد، وی افزود دیدن موقعیت‌های جدیدی که دیوایس‌های منعطف برای کاربران فراهم می‌سازند بسیار هیجان ‎انگیز خواهد بود.

قابلیت‌های نوین

با قابلیت‎های نوینی مانند App Continuity و Multi-Active روی این اسمارت فون، شما می‏‌توانید به شکلی بی سابقه کارهایی مانند مرور اینترنت، تماشای محتوا، ارتباط با دیگران و انجام همزمان چند کار را تجربه کنید. با استفاده از گلکسی فولد می‎توانید براحتی بین صفحه نمایش جلویی دستگاه و صفحه نمایش اصلی جابه‌جا شده و چند اپلیکیشن‎ را به صورت همزمان روی صفحه نمایش اصلی 7.3 اینچی اجرا کنید. به این ترتیب روش کار و بازی در حال حرکت برای شما متحول خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.