شراکت Samsung با Google (بخش اول)

عصری نوین در تکنولوژی

کمپانی سامسونگ با ارائه Galaxy Fold، نسلی نوین از اسمارت فون‌ها را ایجاد کرد. ارائه این اسمارت فون شروع عصری نوین در تکنولوژی گوشی است و بنابراین این کمپانی با شرکای خود و جامعه برنامه‎نویسان اندروید همکاری می‌کند تا تجربه کاربری نوین و کاملی را برای دستگاه‌های منعطف ایجاد کند. تلاش برای طراحی این تجربه نرم افزاری روی گلکسی فولد در سطح چارچوب از آوریل سال 2018 شروع شد. در این مسیر، این کمپانی یک UX کاملا نوین تولید کرده و در همکاری با کمپانی Google تلاش کرد پشتیبانی کامل سیستم عامل اندروید از آن را فراهم کند.

گلکسی فولد

رئیس بخش نرم‌افزار

ای اس چانگ، رئیس بخش نرم افزار و هوش مصنوعی Samsung موبایل می‌گوید:

ما صرفا نسل نوین یک وسیله سخت افزاری را ارائه نکرده‌ایم بلکه در حال همکاری با شرکای اصلی خودمان هستیم تا با طراحی و ارائه یک تجربه موبایلی نوین، اکوسیستمی را ایجاد کنیم که امکان دسترسی کاربر به بهترین اپلیکیشن‌ها و خدمات را فراهم کند. با تلفیق UX فراگیر و یک رابط کاربری نوین، می‌توانیم تجربه‌ای روان را به شکل نوآوری نرم افزاری در اختیار کاربر قرار دهیم.

در پایان

از زمان عرضه صفحه نمایش Infinity Flex در کنفرانس SDC 2018، سامسونگ و Google آزمایشگاه‌هایی را در سراسر جهان، از سئول تا مانتن ویو و پکن، ایجاد کردند تا بتوانند با شرکای خود و برنامه‌نویسان همکاری کرده و آنها را ترغیب کنند تا اپلیکیشن‌ها و خدماتشان را به شکلی بهینه برای گلکسی فولد و اکوسیستم اندروید آزمایش و معرفی کنند. در کنار این تلاش، این کمپانی تغییراتی را هم در اندروید 10 خود داد تا امکان تغییر سایز صفحه، از سرگیری اجرای همزمان چند برنامه را بهتر کرده و با آپدیت  امولاتور اندروید، از حرکت روی چند صفحه نمایش به شکلی بهتر پشتیبانی کند، این کار امکان بهینه‎سازی برای ورود به عصر آینده با دستگاه‎های منعطف را فراهم کرد. تا کنون  مجموعه‎ای از اپلیکیشن‎های آشنا و محبوب در میان کاربران اندروید به شکلی آپدیت شده تا تجربه‎ای فراگیر و تاشو را روی گلکسی فولد سامسونگ در اختیار کاربر قرار دهد.

جهت اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.