اخبار اخیر از کمپانی Google

دستاورد

به‌ دلیل وارسی موشکافانه‌ی متخصصان برروی ورژن اولیه‌ی به اشتراک گذاشته از برنامه Google Pixel ۴، لیست نرم افزارهای پشتیبانی‌ کننده از خصوصیت Motion Sense این اسمارت فون افشا شده است. Motion Sense از امکانات جالب Pixel ۴ محسوب می‌شود که مبنی‌ بر ژست‌های حرکتی است. آن‌ گونه که پیج 9to5Google رپرتاژ کرده، کل نرم افزارهای مذکور به‌ غیر از یکی از آن‌ها، نرم افزارهایی صدا محور هستند.

گوگل

لیست برنامه‎ها

این لیست به وسیله‌ی داده‌ها در ورژن به اشتراک گذاشته است از برنامه مذکور موبایل Pixel ۴ کسب گردیده و به‌ صورت کلی، دربردانده‌ی نه برنامه گوناگون است. این نرم افزارها شامل : Amazon Music ،Deezer ،Google Play Music ،iHeartRadio ،Pandora ،Spotify ،PlayStation Music ،YouTube Music و YouTube.

به غیر از این، در شایعه‌ای سوا اظهار شده است احتمالا می‌شود از ژست‌های حرکتی توانایی Motion Sense جهت وارسی صفحه‌ی Lock اسمارت فون و mute کردن زنگ تماس‌ها بهره برد. این در صورتی است که لیست نوین افشا گردیده نشان می‌دهد آن قسمت از قابلیت Motion Sense که به نرم افزارها مرتبط است، قرار است به‌صورت مخصوصی برروی نرم افزارهای موسیقی‌محور فوکوس کنند.

Google زمان ارائه رسمی این قابلیت، نشان داد می‌شود از آن جهت جلو و عقب‌ کردن موزیک بهره برد. ضمناً، این خصوصیت را مدتی قبل در فیلم تبلیغاتی فاش شده هم ملاحظه کردیم.

کلام آخر

9to5Google درجوار لیست نرم افزارها، در قسمت دیگری از رپرتاژش ادعا کرده است توانایی Motion Sense اسمارت فون Pixel ۴ در سی و هشت کشور جهان دردسترس جای می‌گیرد. لیست کشورهای مذکور کشورهایی همانند آمریکا، بریتانیا، کانادا، فرانسه و آلمان را شامل می‌شود و بعضی کشورهای دیگر هم در آن رویت می‌شوند. ناگفته نماند اینطور که پیداست این قابلیت جهت منطقه‌های همانند ژاپن، مکزیک، هندوستان، استرالیا و نیوزیلند هم دردسترس جای خواهد گرفت. قاین قابلیت متکی‌ بر تکنولوژی Project Soli گوگل است. google جهت بهره بردن از این تکنولوژی در هر کشور بایستی مجوز دولت آن را کسب کند؛ به دلیل اینکه Project Soli جهت کارکردن از تکنولوژی رادار استفاده می‌کند.

9to5Google در قسمت پایانی رپرتاژش بیان کرده است لیست نرم افزارهای تحت پشتیبانی Motion Sense و لیست کشورهایی که این قابلیت قرار است در آن‌ها در دسترس باشد، همچنان نهایی نشده‌اند و امکان دارد مواردی به آن‌ها افزوده شوند؛ به دلیل این لیست‌ها از نرم‌افزار اولیه‌ی موبایل استخراج شده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.