اخبار جدید از Google Pixel 4 XL (بخش دوم)

Motion Sense

همین طور توانایی Motion Sense نیرو گرفته از چیپست مبنی بر رادار برقی هم در این ورژن در دسترس نبوده است. این توانایی که به کاربران این قابلیت را می‌دهد با ژست‌های حرکتی دست خود موزیک‌ها را جلو و عقب کنند٬ در بازارهای خاصی موجود خواهد شد. براساس اظهارات این شخص٬ شناسایی چهره٬ فقط قابلیت امنیتی بیومتریک در اسمارت فون Google Pixel 4 XL خواهد بود. در نتیجه هیچ خبری از وجود یک حسگر اثر انگشت چه برروی پنل و چه در درون پنل نمایش این اسمارت فون نیست. همان گونه که Apple هم با Face ID خود انجام داد٬ کمپانی google هم کل آیتم‌های دیگر Biometric را از اسمارت فون پرچمدار آتی خود حذف خواهد کرد. پروسه‌ی راه‌اندازی٬ احتیاج به آن دارد که کاربران مثل Face ID در iphoneها٬ صورت خود را در جلوی دوربین قرار دهند. البته برخلاف نسخه‌ی بهبود پیدا کرده‌ی فیس آیدی٬ این قابلیت در گوشی گوگل نمی‌تواند کاربر را هنگامی که سر خود را روی میز گذاشته و به پایین نگاه می‌کند٬ شناسایی کند. کاربران همچنین می‌توانند می‌توانند با Face Unlock وارد اپلیکیشن‌ها شده و به سیستم‌های پرداختی موبایلی دسترسی پیدا کنند.

گوگل

قابلیت دیگر آن

یکی دیگر از قابلیت‌ها٬ تنظیم مدت زمان لازم میان 2 برهه زمانی قفل‌ گشایی صفحه است تا اگر به تازگی قفل گوشی را باز کرده بودید٬ نیازی به شناسایی مجدد چهره‌ی شما نباشد و کار شما را آسان می‌کند.

در حالی که این کمپانی یک بریدگی عریض را برعکس میل بسیاری از کاربران در پرچمدار قبلی خود گنجانده است٬ در ورژن نوین آن نیز می‌تواند این بریدگی را به کار ببرد تا از چیپست حساس به حرکت Motion Sense و حسگرهای مورد نیاز جهت سیستم شناسایی چهره میزبانی کند. نسبت سایز صفحه‌ی پیکسل 4 ایکس ال 19:9 با وضوح 1440×3040 پیکسل است. این پنل نمایش قد بلندتر و باریک‌تر از ورژن سال پیش با نسبت 18.5:9 است. در ضمن٬ هر دو اسمارت فون سری Pixel 4 با Android 10 پیش‌نصب شده و بهاء پایه 799 و 899 دلاری عرضه راهی بازار خواهند شد.

جهت مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.