اخبار جدید از Google Pixel 4 XL (بخش اول)

اسمارت فون‌های تازه‌نفس google

عکس‌ها و اطلاعات نوینی از اسمارت فون Google Pixel 4 XL به اشتراک گذاشته شده است. اصلی‌ترین قابلیت این پرچمدار تازه‌ نفس٬ قادر است پنل نمایش نود هرتزی آن است. ما خیلی در ارتباط با دو اسمارت فون سری Pixel 4 شنیده‌ایم که بعضی از آن‌ها هم به وسیله‌ی خود Google به اشتراک گذاشته شده است. از این دستاوردها قرار است پانزدهم October (مصادف با بیست و سوم مهرماه) رونمایی شوند. این تاریخی است که Google قرار است در آن از اصلی‌ترین رخداد سخت افزاری خود در سال جاری میزبانی کند. پرچمدار این سری که Google Pixel 4 XL نامیده می‌شود٬ در یک ورژن سفید رنگ ارائه می‌شود٬ در حالی که 2 ورژن سیاه و نارنجی از آن هم وجود دارد.

گوگل

مشخصات این اسمارت فون

اول از همه٬ این اسمارت فون به یک پنل نمایش 6.23 اینچی از گونه‌ی آمولد تجهیز خواهد بود که عرضه کننده‌ی نرخ نوسازی نود هرتزی است. این نرخ نوسازی با توانایی به اسم Smooth Display فعال می‌شود و هنگامی که active شد٬ نرم افزارهایی که از این نرخ نوسازی پشتیبانی نمی‌کنند با نرخ اندکی‌تری اجرا می‌شوند. به نظر می‌آید این کمپانی تصمیمی جهت مجهز کردن اسمارت فون پرچمدار خود به چیپست overclock شده‌ی Snapdragon 855 Plus ندارد. در عوض٬ این اسمارت فون نوین و جذاب گوگل به نسخه‌ی اصلی Snapdragon 855 همراه با شش گیگابایت رم تجهیز خواهد بود. یکی از ورژن‌های آن صد و بیست و هشت گیگابایتی است و یک باتری با گنجایش سه هزار و هفتصد میلی‌ آمپر ساعتی هم در زیر پیکر این اسمارت فون قرار دارد.

گوگل

دوربین این اسمارت فون

از آنجایی که نسخه‌ی مشاهده شده در دست فرد موجود در تصویر یک نمونه پیش تولید نهایی است٬ اپلیکیشن دوربین آن نمی‌تواند راهی برای زوم دو انگشتی توسط دوربین 16 مگاپیکسلی تله فوتو را ارائه کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.