به روزرسانی نوین اسمارت فون Galaxy A70 عرضه شد

برطرف کردن مشکلات

به روزرسانی نوین این اسمارت فون نه تنها دوربین آن‌ را بهبود می‌بخشد، بلکه امنیت اسمارت فون را بالاتر برده و پشتیبانی از Headphoneهای USB type-C را نیز به آن اضافه می‌کند. این به روزرسانی 648 مگابایت بوده و هم‌ اکنون در هند در دسترس مخاطبان قرار گرفته است. این کمپانی با این به روزرسانی نوین تلاش کرده تا تعدادی از مشکلات اسمارت فون گلکسی ای 70 را برطرف سازد. برای مثال سنسور اثر انگشت درون صفحه‌ای حالا عملکرد بهتری دارد. همچنین کیفیت دوربین بالاتر رفته و تعدادی از مشکلات عملکرد قسمت‌های مختلف رفع شده‌اند.

ویژگی‌های نوین

یکی از مشخصات نوینی که با این به روزرسانی به اسمارت فون اضافه خواهد شد، پشتیبانی از Headphoneهای USB type-C است که می‌تواند جایگزین خوبی برای جک 3.5 میلی متری باشد. در واقع دارندگان این اسمارت فون حالا بین دو دریچه مختلف برای هدفون، حق انتخاب دارند. پچ امنیتی که در ماه سپتامبر منتشر شده بود نیز قسمتی از این به روزرسانی نوین به شمار می‌آید. شوربختانه این کمپانی در اینجا هم سنت قبلی خود را ادامه داده و چند نرم افزار ترد پارتی را به صورت خودکار بر روی موبایل شما نصب می‌کند. شما پس از دریافت این آپدیت، دو اپلیکیشن Booking (رزرو هتل، آپارتمان و غیره) و اسنپ چت را بر روی موبایل خود خواهید داشت. خوشبختانه در صورت عدم نیاز، این اپلیکیشن‌ها را به راحتی می‌توانید حذف کنید.

Galaxy A70

در آخر

به روزرسانی قبلی این اسمارت فون در اوایل مرداد ماه منتشر شده بود و مشخصات جدیدی همچون لرزش‌گیر سوپر استیدی (Super Steady) را به قسمت دوربین اضافه کرد. دوربین ای 70 با تشکر از این به روزرسانی نوین و داشتن مشخصاتی همچون سوپر اسلوموشن و اموجی‌های واقعیت افزوده (AR Emoji) حالا عملکرد بسیار مناسبی دارد و نیازهای مخاطبان را در حد یک موبایل پرچمدار رفع می‌نماید. به روزرسانی نوین سامسونگ گلکسی ای 70 در هفته‌های آینده برای مناطق بیشتری منتشر خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.