رپرتاژ جدید

کمپانی Huawei از چهارم مهر ماه عرضه خانواده نوین پرچمداران خود یعنی Huawei Mate 30 و Huawei Mate 30 Pro را در کشور چین شروع کرده است. این دو اسمارت فون به وسیله‌ی فروشگاه‌های online و Offline در دسترس هواداران قرار گرفته و با استقبال خیلی عالی روبه‌رو شده‌اند. این آمار شگفت انگیز همگان را متعجب کرده است.

هواوی

اظهارات این کمپانی

این کمپانی اظهار دارد قادر بوده در طی 1 دقیقه اولین عرضه این اسمارت فون چیزی به ارزش هفتاد میلیون دلار اسمارت فون Huawei Mate 30 به فروش برساند. با این وجود، با در نظر گرفتن بهاء پرچمداران نوین این کمپانی چینی، تخمین زده می‌ شود که در آن یک دقیقه چیزی تقریباً شصت تا صد هزار عدد Huawei Mate 30 و Huawei Mate 30 Pro فروخته شده است. بر اساس اظهارات هوآوی، هنگامی که این اسمارت فون به موجب پایان موجودی از فروشگاه online آن‌ها برداشته شد، مقدار درخواست جهت خرید Huawei Mate 30 از فروشگاه‌ های Offline به صورت قابل توجه‌ای بالا رفته است. این فروش و استقبال قابل توجه و چشمگیر نشان می‌ دهد که خیال این کمپانی دستکم از بازار خانگی آسوده خواهد بود. هر چند هم اکنون حرفی از میزان محبوبیت اسمارت فون‌های Huawei Mate 30 و Huawei Mate 30 Pro در مابقی بازارها به میان نیامده است، ولی این واقعیت که دستاوردهای نوین Huawei عاری از نرم افزارها و سرویس‌ های google خواهند بود قادر است سدی جهت گرایش کاربران اروپایی به سوی خرید این اسمارت فون‌ ها باشد.

کلام آخر

اکنون در کل بایستی صبر کنیم و چشم انتظار باشیم تا رویت کنیم چه رپرتاژهایی از کارکرد فروش اسمارت فون‌های خانواده Huawei Mate 30 در بیرون از مرز چین اعلام می‌شود. با خانه موبایل همراه باشید تا از اخبار روز دنیای فناوری اطلاع پیدا کنید. با خانه موبایل همیشه اولین باشید.

جهت مشاهده محصولات هواوی و اطلاع از قیمت‌ها اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>