قابلیت‌های مختلف دستگاه نوین

با استفاده از دیوایس‌های دارای آمازون Alexa، مصرف کنندگان می‌توانند به قابلیت‌های گوناگونی مثل کنترل صدا، اجرای برنامه، متوقف کردن، شروع کردن و جلو زدن برنامه، دسترسی داشته باشند و در عین حال کانال‌ مورد نظرشان را انتخاب کرده و به جستجوی محتوای مورد نظر خود بپردازند.

قابلیت‌های پیشرفته صوتی دستگاه نوین

مصرف کنندگان می‌توانند قابلیت‌های پیشرفته صوتی بر پایه Artificial Intelligence (هوش مصنوعی) را به وسیله مشخصات خاص الکسای آمازون روی تلویزیون‌های دارای هوش مصنوعی (Artificial Intelligence) این کمپانی تجربه کنند. به عنوان مثال شما می‌توانید به انگلیسی بگویید «الکسا، صدای تلویزیون در اتاق خواب را زیاد کن» و یا «الکسا کانال تلویزیون را به کانال شبکه National Geography تغییر بده». همچنین می‌توانید برنامه خاصی را روی تلویزیون اجرا کنید. مثلا بگویید «الکسا از ال جی بخواه تا یوتیوب را روی تلویزیون هال اجرا کند». این کار بدون نیاز به صحبت کردن از طریق ریموت کنترل جادویی ال جی (Magic Control) قابل اجرا است.

تلویزیون LG

در پایان

اپل AirPlay 2 و HomeKit برای تلویزیون‌های OLED و نانوسل این کمپانی در بیش از ۱۴۰ کشور در دسترس خواهد بود. پشتیبانی از تکنولوژی AirPlay 2 اپل در تلویزیون های این کمپانی به کاربران امکان می‌دهد تا بدون هیچ زحمتی فیلم، موسیقی و عکس را توسط برنامه کاربردی تلویزیون اپل به صورت مستقیم در تلویزیون هوشمند کمپانی ال جی پخش کنند. تکنولوژی HomeKit اپل نیز پشتیبانی می‌شود و مشتریان می‌توانند تجربه مشاهده خود را با کمک Home app و Siri به راحتی کنترل کنند. خلاصه با تلویزیون های ال جی فقط کافی است لم بدهید و به تلویزیون دستور دهید. بدون تکان دادن دست یا بلند شدن از جای خود، همه چیز همان ‌گونه که می‌خواهید انجام می‌شود. به همین راحتی!

لطفاً با پیشنهادات و نظرات خود، ما را در ارائه خدمات نوین و ارتقاء کیفیت همراهی کنید.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *