پتنت تازه‌نفس هواوی

دستاورد نوین و جذاب

پتنت نوین کمپانی Huawei از ارائه‌ی اسمارت فون Mate X 2، جایگزین Huawei Mate X، با قلم Stylus خبر می‌دهد که بسیار جذاب خواهد بود. با ما همراه باشید تا این پتنت نوین را بررسی و با تحولات ایجاد شده آشنا شویم.

Huawei Mate X

این کمپانی چینی ابتدای سال 2019 میلادی و در مراسمی ویژه در همایش جهانی موبایل سال جاری، اسمارت فون انعطاف پذیر Huawei Mate X را با پنل نمایش تمام‌ صفحه و مودم 5G معرفی کرد. توقع داریم در ماه October (مصادف با آبان‌ ماه سال جاری) مراسم پرده‌ برداری دیگر Huawei را ناظر باشیم؛ زیرا که واحد تحقیق‌ و‌ توسعه‌ی این غول تکنولوژی چینی سرگرم تولید مدل نوین Huawei Mate X است.

پتنت تازه نفس این غول فناوری چینی در دفتر ثبت اختراعات و علامت تجاری آمریکا (USPTO) ثبت گردیده است که به اسمارت فونی با خصوصیات متشابه اسمارت فون Huawei Mate X و استفاده از قلم Stylus اشاره می‌کند.

هواوی

تحولات بی‌نظیر

با در نظر گرفتن تصویرهای به اشتراک گذاشته شده‌ی LetsGoDigital، به‌نظر می‌آید در باتری و دوربین اسمارت فون تازه نفس این کمپانی چینی، ناظر تحولاتی خواهیم بود. کمپانی Huawei  تصمیم دارد به‌ صورتی برروی پتنت نوین  خود کار کند که مابقی کمپانی‌هایی که تصمیم دارند به بازار اسمارت فون‌های انعطاف پذیر وارد شوند، قادر نباشند از ایده‌ی نوینش کپی‌ برداری کنند. چه بسا دارا بودن قلم Stylus جهت اسمارت فون Huawei مسئله‌ی نوینی نیست و نخواهد بود و هم اکنون هم، بعضی از Tabletها و اسمارت فون‌های این کمپانی از جمله Huawei Mate ۲۰ از قلم M-Pen استفاده می‌کند. بایستی منتظر اطلاعات بیشتری از سوی این کمپانی باشیم تا بتوانیم اظهارنظر  کنیم.

خانه موبایل را دنبال کند تا از اخبار روز دنیای فناوری اطلاع پیدا کنید. با خانه موبایل همیشه اولین باشید.

جهت مشاهده محصولات هواوی و اطلاع از قیمت‌های این دیوایس‌های جذاب اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای الزامی میبایست تکمیل شوند.