مراسم رونمایی

عصر روز نوزدهم September سال جاری (مصادف با بیست و هشتم شهریور )، Huawei همایش ویژه‌ای را در شهر مونیخ کشور آلمان برپا کرد و به‌شکل رسمی از اسمارت فون‌های سری Mate ۳۰ که متشکل Mate ۳۰ معمولی، Huawei Mate 30 Pro  و Porsche Design Mate 30 RS در جوار اسمارت واچ Huawei Watch GT2 و تلویزیون ویژن TV رونمایی کرد.

هواوی

دوربین

Huawei Mate 30 Pro در جوار خصوصیات گوناگون و سخت‌افزار نیرومند، به دوربینی باکیفیت تجهیز شده است که براساس اظهارات چینی‌ها قادر است videoهایی را با نرخ ۷٬۶۸۰ فریم‌بر‌ثانیه ثبت کند که در نگاه نخست بی‌نظیر است. این اسمارت فون در قاب عقبی محل قرارگیری 4 دوربین جداگانه است. 2 مورد از دوربین‌ها به سنسور چهل مگاپیکسلی تجهیز شده‌اند که یکی از آن‌ها دوربین فوق‌العاده حساس و دیگری دوربین سینمایی است. دوربین سوم سنسور هشت مگاپیکسلی به‌همراه حسگر telephoto دارد و درآخر دوربین چهارم از گونه دوربین‌های 3D جهت شناسایی عمق است.

لنزها

دوربین چهل مگاپیکسلی سینمایی Mate 30 Pro از سنسور بزرگی با سایز ۱/۱.۵۴ اینچ بهره می‌برد و دوربین چهل مگاپیکسلی دوم، از آرایه‌ی فیلتر RYYB (قرمز، زرد، زرد و آبی) استفاده می‌کند تا قادر باشد به ISO برابر ۴۰۹،۶۰۰ دست یابد.

این اسمارت فون جذاب به‌لطف استفاده از لکسیون دوربین چهارتایی نیرومند، قابلیت ضبط videoهای 4K HDR را با نرخ شصت فریم‌بر‌ثانیه دارد و همینطور قادر است videoهای حرکت‌ آهسته‌ی ۹۶۰ فریم‌بر‌ثانیه را با نرخ 1080p ضبط می‌نماید. این موبایل هینطور videoهای 720p حرکت‌ آرام را با نرخ ۷٬۶۸۰ فریم‌بر‌ثانیه ضبط می‌کند و قابلیت Optical Zoom سه‌برابری را در جوار hybrid zoom پنج برابری و Digital Zoom سی برابری دارد. در این موبایل، 2 دوربین چهل مگاپیکسلی سینمایی و خیلی حساس، از لرزش‌گیر تصویر اپتیکال (OIS) و همینطور تکنولوژی ضدلرزش اختصاصی Huawei معروف به AIS پشتیبانی می‌کنند.

۷٬۶۸۰ فریم‌بر‌ثانیه، خیلی افزون‌تر از آن‌ است که اسمارت فون‌های کمپانی‌های دیگر قابلیت ضبط آن را دارند؛ در حقیقت تا قبل از ارائه پرچمداران نوین Huawei، اسمارت فون‌ها قابلیت ضبط بیشینه ۹۶۰ فریم‌بر‌ثانیه را داشتند که این دستاورد فیلم‌هایی با نرخ فریم هشت برابر ثبت می‌کند.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات هواوی اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *