دوربین

چنانچه iphone دارید، امکان دارد برخی مواقع جهت ثبت تصویر با دوربین اسمارت فون خود با آن معضل مواجه شده‌اید. در ادامه هشت معضل دوربین iphone را بیان می‌کنیم و شیوه عیب‌یابی این معضلات را به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

چنانچه موبایل iphone دارید، صددرصد تصاویر زیبایی تا به‌ امروز با آن ثبت کردی‌اید. ولی امکان دارد دوربین iphone شما به علت معضلات نرم‌افزاری و یا سخت‌افزاری، دستخوش نقص شده و در زمان نیاز به‌خوبی عمل نکند. در ادامه هشت معضل دوربین iphone که به طور معمول روی می‌دهد را چک کرده و شیوه عیب‌یابی و برطرف نمودن معضل را در هر مورد ارائه می‌کنیم؛ با ما همراه باشید.

1- مشکی شدن دوربین iphone

چنانچه برنامه دوربین خود را روی اسمارت فون باز نموده‌اید و یا از یک نرم افزار دوربین شخص ثالث بهره می‌برید و زمان باز نمودن آن با معضل سیاه شدن دوربین iphone روبه‌رو می‌شوید، موارد که در ادامه متن آمده را تست نمایید.

آیفون

مراحل:

  1. پیش از هر چیز مطمئن شوید که چیزی به لنز دوربین نچسبیده باشد. امکان دارد کاور موبایل را برعکس نصب کرده باشید و یا چیزی به لنز چسبیده و جلوی آن را گرفته باشد.
  2. برنامه دوربین را در iphone به شکل کامل ببندید. جهت این امر قادرید برروی دکمه home دومرتبه پشت سرهم ضربه بزنید و از میان صفحه‌های باز، صفحه مرتبط به دوربین را به بالا بکشید تا به صورت کلی برنامه آن بسته شود.
  3. برنامه دوربین را دوباره باز نمایید و اجرا کنید.
  4. چنانچه با انجام کارهای بالا، برنامه دوربین شما همچنان ناظر سیاه شدن دوربین iphone هستید باید موبایل خود را Reset کرده و دوباره برنامه دوربین را باز نمایید.
  5. در برنامه دوربین، 2 دوربین اصلی و جلوی iphone را تست نمایید و ملاحظه کنید که آیا مشکی شدن دوربین iphone در هر 2 روی می‌دهد یا نه. چنانچه فقط در یک دوربین صفحه مشکی نمایش داده شد، بهتر است که موبایل خود را به یکی از فروشگاه‌های مجاز ببرید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر به بخش دوم مراجعه نمایید.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>