5- تصاویر iphone هنگامی که منتقل می شوند، برعکس می‌شوند

به طور معمول هنگامی که تصاویر به‌ شکل افقی ثبت می‌ شوند، بعد از upload به‌ شکل عمودی نمایش داده می‌ شوند. در اغلب موارد، این وضعیت هنگامی روی می‌ دهد که عکس را با دکمه تنظیم صدا ثبت شده باشید. جهت برطرف کردن این معضل، مراحله‌هایی که در ادامه توضیح داده شده‌اند را طی کنید.

مراحل:

  1. تصاویر افقی را با دکمه پایینی volume بگیرید. این عمل با حسگرهای iphone صورت می‌گیرد و به اطلاعاتی که داخل داده‌های EXIF عکس جای داده می‌شود، وابسطه است.
  2. شما قادر هستید تصاویر موجود در iphone خود را پیش از منتقل کردن، edit کرده تا اطمینان حاصل کنید در همان طرف دلخواه شما قرار داشته باشد و یا بعد از منتقل شدن، به‌ وسیله‌ی اپلیکیشن‌های edit عکس در pc خود، جهت تصویر موردنظر را edit کنید.
  3. نرم افزارهای دوربین شخص ثالث مانند +Camera، قادر هستند تصاویر شما را دوباره کد گذاری کرده و لذا برای تصاویر ثبت شده همیشه صحیح خواهد بود. با این وجود هر قدر این نرم افزارها نیرومند باشند ولی صددرصد سرعت راه‌اندازی آنها پایین‌تر از دوربین اصلی خود اسمارت فون است و بایستی این نکته را مدنظر داشته باشید.

6- دوربین iphone در دسترس نیست و یا زمان انتخاب، active نمی شود

چنانچه جهت یافتن نرم افزار دوربین خود در صفحه home آیفون معضل دارید و یا در زمان انتخاب میان دوربین‌ها، نرم افزار دوربین دستخوش هنگ می‌شود، احتمال دارد این اتفاق به علت تنظیمات Restriction است که بایستی براساس مرحله‌های زیر آن را تنظیم کنید.

آیفون

مراحل:

  1. به بخش Settings به General رجوع کنید و گزینه Restriction را انتخاب کنید.
  2. رمز Restriction خود را وارد کنید.
  3. مطمئن شوید که تنظیمات مرتبط به برنامه دوربین روشن و سبز باشد.

جهت ااطلاعات بیشتر به بخش پنجم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>