مراحل:

  1. فلش ال‌ای‌دی موبایل خود را به وسیله‌ی چراغ قوه موجود در Control Center تست نمایید. چنانچه چراغ قوه هم کار نمی‌کند بایستی موبایل خود را به مراکز فنی مجاز ببرید.
  2. با کلیک کردن بر روی آیکون چراغ که در گوشه بالا طرف چپ پنل نمایش جای دارد، مطمئن شوید تنظیمات دوربین iphone مرتبط به فلش براساس حالتی که قصد دارید (Auto یا On و Off) باشد.
  3. چنانچه در زمان ضبط یک فیلم طولانی یا عکاسی در فضای گرم و بهره بردن از فلش دوربین با پیغام Flash Is Disabled روبه‌رو شدید، علتش این است که اسمارت فون شما خیلی گرم شده است. جهت برطرف نمودن معضل Flash Is Disabled بایستی اندکی صبر کنید تا اسمارت فون شما خنک شود.

4- چرا تصاویر سلفی برعکس می‌شود

چنانچه در پی برطرف نمودن معضل برعکس شدن تصویر سلفی در اسمارت فون خود می‌گردید، شاید تعجب کنید ولی واقعیت این است که هنگامی که شما تصویر سلفی ثبت می‌کنید، عکس آن چیزی است که بایستی باشد و معضلی بابت برعکس شدن تصویر سلفی در iphone وجود ندارد. در حقیقت پیش از سلفی‌ها افزون‌تر تصویرهایی که ما از خود در ذهنمان داریم، رتبط به آینه‌ها و مابقی سطح‌های بازتاب دهنده است. طراحان نیز به طور معمول تلاش می‌کنند از تجربه‌هایی که ما از پیش با آن‌ها آشنا هستیم در طراحی‌های خود بهره ببرند.

آیفون

در نتیجه

لذا عکسی که شما در اسمارت فون ملاحظه می‌کنید آن چیزی است که توقع دارید، یعنی یک عکس آینه‌ای. هنگامی که دکمه شاتر را فشار می‌دهید، دیگر احتیاجی به تصویر آینه‌ای ندارید و تصویر شما به ترکیب نخست برعکس نشده بازمی‌گردد، چون این آن چیزی است که دوربین رویت کرده است. یعنی عکس نهایی چیزی است که شما در آن زمان شبیه آن بوده‌اید.

هر چه هم این امر عقلانی به نظر آید، بعضی از اشخاص تمایلی به سیستم برعکس شدن تصویر سلفی در iphone ندارند و Apple نیز به شما اجازه غیر فعال نمودن آن را نمی‌دهد. لذا 2 روش جهت برطرفکردن معضل قرینه شدن تصویر سلفی در دست دارید؛ یا بایستی از یک نرم افزار مثل Mirror بهره ببرید تا همان چیزی را که ملاحظه می‌کنید ثبت کنید، یا بایستی تصویرهایی که با برنامه خود iphone می‌گیرید را با بهره بردن از یک نرم افزار دیگر در اسمارت فون یا pc، برعکس کنید.

جهت ااطلاعات بیشتر به بخش چهارم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>