2- تار شدن دوربین و یا عدم focus برروی اشیا

چنانچه با دوربین خود تصویری ثبت کرده‌اید و متوجه تار شدن تصویر در موبایل یا ثبت شدن بدون focus آن‌ها شدید، مرحله‌های زیر را طی نمایید.

آیفون

مراحل:

  1. جهت برطرف نمودن معضل تار شدن دوربین اسمارت فون خود نخست مطمئن شوید که لنزهای دوربین تمیز هستند. چنانچه لکه‌ای بر روی آن ملاحظه نمودید باید با یک پارچه Microfiber آن را تمیز نمایید. چه بسا چنانچه گرد و خاک و یا آلودگی را در درون شیشه دوربین ملاحظه نمودید بهتر است که iphone خود را به مراکز تعمیراتی مجاز ببرید تا به شما جهت برطرف نمدن این معضل کمک کنند.
  2. چنانچه iphone شما حاوی یک تثبیت‌ کننده تصویر نوری است (مثل مدل‌های  iphone 6S plus ،iphone 7،iphone 7 plus ،iphone 8 و iphone 8 plus و iphone 10) پنل فلزی و یا لنزهای مغناطیسی آن قادر است بر این خصوصیت اثر بگذارد. این لوازم جانبی را از موبایل خود سوا کرده و یک عکس با دوربین خود ثبت کنید. اکنون این تصویر را با وضعیت پیشین قیاس نمایید و ملاحظه کنید آیا تار شدن تصویر در موبایلتان برطرف شده است یا نه.
  3. یکی از علت های دیگر تار شدن تصویر در iphone لرزیدن دست است. زمان ثبت تصویر، تلاش نمایید هنگامی که دکمه عکس گرفتن یا تنظیم صدا را فشار می‌دهید، دست شما نلرزد. چنانچه جهت ثابت نگه‌ داشتن دست خود مشکل دارید قادرید از یک پایه بهره ببرید.

3- از کار افتادن فلش iphone و برطرف نمودن معضل Flash Is Disabled

ولو چنانچه تصاویری را که ثبت می‌کنید بدون فلش خوب ‌به‌ نظر می‌آیند ولی امکان دارد برخی مواقع به نور اضافی جهت عکس گرفتن احتیاج داشته باشید. هنگامی که فلش دوربین شما به خوبی عمل نمی‌کند، شیوه‌هایی که در ادامه متن آمده است را تست نمایید.

آیفون

جهت ااطلاعات بیشتر به بخش سوم مراجعه کنید.

جهت مشاهده محصولات اینجا کلیک کنید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای اجباری مشخص شده اند *
شما می توانید از این استفاده کنید HTML برچسب ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>