محصولات وان پلاس

وان‌پلاس (به انگلیسی: OnePlus) یک شرکت تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چینی است که در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شنزن واقع شده‌است.

بر اساس اسناد ثبت شده در سازمان نظارت بر بازار شهرداری شنژن در دولت چین اعلام شد وان‌پلاس یکی از شرکت‌های تابعه اوپو است اما مسئولان وان‌پلاس اعلام کردند که تصمیم گرفته‌اند خود را از شرکت OPPO جدا کنند.

وان پلاس


وان‌پلاس (به انگلیسی: OnePlus) یک شرکت تولیدکننده گوشی‌های هوشمند چینی است که در ۱۶ دسامبر ۲۰۱۳ تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت در شنزن واقع شده‌است.بر اساس اسناد ثبت شده در سازمان نظارت بر بازار شهرداری شنژن در دولت چین اعلام شد وان‌پلاس یکی از شرکت‌های تابعه اوپو است اما مسئولان وان‌پلاس اعلام کردند که تصمیم گرفته‌اند خود را از شرکت OPPO جدا کنند.این شرکت از ابتدای تاسیس تا به امروز هشت گوشی را روانه بازار کرده است. استراتژی این شرکت همواره «یک کار را انجام بده و آن را خوب انجام بده» بوده و این دقیقا همان استراتژی است که اپل در ابتدای تاسیس خود آن را در پیش گرفت و کارساز نیز بود. در حال حاضر سیستم وان پلاس به این صورت است که بعد از عرضه یک نسل جدید، حدود 6 ماه بعد نسخه اصلاح شده و ارتقا یافته آن را به بازار عرضه می‌کند.

بیشتر
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم
نمایش 1 - 4 از 4 آیتم

منو

مقایسه 0